"عیسی عبدالمجید منصور" بنیان‌گذار و دبیركل جبهه نجات "التبو" كه از احزاب معارض لیبیایی به شمار می‌آید بر زنده‌بودن امام موسی صدر، رهبر ایرانی شیعیان لبنان و همراهان وی در زندانی در جنوب لیبی تأكید كرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری "الوحده"، "عیسی عبدالمجید منصور" بنیان‌گذار و دبیركل جبهه نجات "التبو" كه از احزاب معارض لیبیایی به شمار می‌آید بر زنده‌بودن امام موسی صدر، رهبر ایرانی شیعیان لبنان و همراهان وی در زندانی در جنوب لیبی تأكید كرد.

وی افزود: امام موسی صدر، شیخ محمد یعقوب و عباس بدرالدین، همراهان وی همچنان در یكی از بازداشتگاه‌های لیبی در جنوب هستند و ما اطلاعات قطعی درباره محل نگهداری آنان در دست داریم.
دبیركل جبهه نجات "التبو" تهدید كرده است كه اگر این افراد كه قذافی آنها را به زور ربوده است از زندان‌های لیبی آزاد نشوند، نام و نشانی زندان و اسامی مسؤولان این زندان‌ها را منتشر خواهد كرد.
امام موسی صدر، رهبر شیعیان لبنان و هیأت همراه وی در روز نهم شهریور سال 1357 در جریان سفری رسمی به لیبی به دعوت قذافی ربوده شدند و بنا بر اطلاعات پلیس بین‌الملل و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی برخی كشورها همچنان در زندان‌های این كشور محبوس هستند

ایمیل:
* نظر:

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 مهر 1387    | توسط: وصال    |    | نظرات()